Pogoda Kos maj

Pogoda na Kos w maju

Wybierasz się na wyspę Kos w maju i zastanawiasz się, jaka będzie pogoda? Nie martw się, o tej porze roku w Grecji jest już naprawdę ciepło! Gdy u nas temperatury są jeszcze dość niskie, tam dochodzą do nawet 24°C! Lato w maju – niemożliwe? A jednak, w Grecji to zupełna norma! To właśnie dlatego tak często ludzie wybierają się tam na wakacje i wczasy, ciężko jest nie odetchnąć w tak genialnych warunkach. Majówka to doskonały czas na odpoczynek na wyspie Kos, koniecznie zarezerwuj sobie lot w tym okresie i odetnij się od pędzącego przed siebie świata – na pewno nie pożałujesz!

Pogoda na Kos w maju

Dobra pogoda panuje na terenie całej wyspy Kos, maj to doskonały czas na wyjazd w to niezwykłe miejsce. Jeśli planujesz wycieczkę razem z dziećmi, to trafiłeś doskonale! To jedno z najlepszych miejsc, w które można wybrać się razem z całą rodziną – infrastruktura jest dostosowana do potrzeb nawet najmłodszych gości, którzy na wyspie są witani z otwartymi ramionami. Jak wiadomo, większość młodych turystów swój czas najbardziej lubi spędzać nad morzem. Bez obaw w maju woda jest już ciepła (na pewno cieplejsza niż w Bałtyku!).

Jeśli zależy Ci, żeby podczas Twoich wakacji nie panowała upalna pogoda, maj jest odpowiednim momentem na wyjazd na Kos. Nie dość, że ominiesz typowych dla sezonu tłumów (które mogą okazać się szczególnie uciążliwe, zwłaszcza jeśli na urlopie jesteś z dziećmi), to będziesz mógł cieszyć się wspaniałą atmosferą.

pogoda Kos maj

Booking.com