Cześć!

Mam na imię Ewelina.

Urodziłam się z początkiem lat 90’ i od najmłodszych lat moim największym hobby było pisanie. Uwielbiam podróże i analizowanie wszystkiego, co mnie otacza. Możliwe, że dlatego 9 lat spędziłam ucząc się ekonomii, a od dwóch pracuję zdalnie jako w księgowa w jednej z wielu podobnych do siebie korporacji. To tyle z suchych faktów.

Wierzę, że w życiu warto nie tylko marzyć, ale też podążać za głosem serca. Ten głos parę lat temu zaprowadził mnie m.in. do USA, Turcji, Grecji czy Czech gdzie mieszkałam przez ostatnie trzy lata. Ostatnio serce zaprowadziło mnie na Węgry, gdzie z powołania zostałam (jak już pisałam) księgową… i z tego samego powodu wróciłam do Polski. Każdy pobyt za granicą nauczył mnie wiele o innych i o sobie samej, ponadto pozwolił dowiedzieć się wiele o rzeczach, których nie przeczytałabym w żadnej książce (bo np. nie wypada o nich pisać).

Na blogu dzielę się z wami m.in:

Pięknem natury

Podróżniczymi inspiracjami

Poemigracyjnym doświadczeniem

Codziennością pracy zdalnej

Staram się przybliżyć kwestie finansowe: zaczynając od codzienności, poprzez weekendowe wyjazdy, aż po planowanie dłuższych wakacji. Chciałabym, żeby moje wpisy powodowały u Was uśmiech, jednocześnie skłaniając do przemyśleń i poszukiwań.

Chcecie wiedzieć więcej o blogu? Sprawdźcie zakładkę: