Pogoda na Kos w lutym

Pogoda na Kos w lutym

Pogoda na Kos w lutym co prawda nie dopisuje, nie można jednak powiedzieć, że jest tragiczna. Owszem – jest chłodno i czasem pada, jednak nadal jest przyjemniej, niż w Polsce. Temperatura powietrza dochodzi do 14°C w dzień, a w nocy spada do 6°C, co może przypominać Ci raczej wiosnę, niż zimę. Dlatego, jeśli chcesz poczuć odrobinę cieplejszy klimat trochę wcześniej, koniecznie udaj się na Kos w lutym.

Może zdarzyć się tak, że cały dzień Twojego pobytu na Kos będzie padać, pogoda w lutym po prostu taka jest – kapryśna. Właśnie dlatego powinieneś być odpowiednio przygotowany, weź ze sobą kurtkę i trochę cieplejszych ubrań, mogą Ci się przydać, zwłaszcza jeśli na zewnątrz wyjątkowo będzie panowała niższa temperatura. Czy odpoczynek na Kos może być udany, pomimo nie najlepszej pogody? Oczywiście, że tak! Wystarczy podejść do tego w odpowiedni sposób!

Gdy pogoda na Kos w lutym jest paskudna, nie ma mowy o odpoczynku na plaży – dobrym wyjściem jest zorganizowanie sobie innych atrakcji. A co można robić na Kos zimą? Pomysłów jest dużo, jeden z nich to zwiedzanie miasta i znajdujących się w nim muzeów i galerii sztuki. W takiej czynności nie przeszkodzi nawet największa ulewa – większość z kulturalnych miejscówek jest zadaszona! W dniach bez deszczu warto skusić się na odwiedzenie Muzeum Archeologicznego, ponieważ jest to naprawdę niezwykłe miejsce.

pogoda Kos lutyBooking.com

Może zainteresują Cię również:

Sprawdź pogodę na Kos w innych miesiącach

Styczeń Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień

Uwielbiam odkrywać lokalne historie, tajemnicze miejsca i ciekawe miasta. Znajdziesz u mnie podróżnicze i kulinarne inspiracje na wycieczki w Polsce i zagranicą, piękne zdjęcia i dużo natury. Do tej pory mieszkałam w 6 krajach, a każda podróż nauczyła mnie wiele o innych i o sobie samej. Napisałam o tym książkę, Opowieści z końca świata. Zachęcam wszystkich czytelników do dzielenia się własnymi doświadczeniami.

ZAPRASZAM NA:

22,375FaniLubię
18ObserwującyObserwuj

[instagram-feed]