Pogoda Kos luty

Pogoda na Kos w lutym

Pogoda na Kos w lutym co prawda nie dopisuje, nie można jednak powiedzieć, że jest tragiczna. Owszem – jest chłodno i czasem pada, jednak nadal jest przyjemniej, niż w Polsce. Temperatura powietrza dochodzi do 14°C w dzień, a w nocy spada do 6°C, co może przypominać Ci raczej wiosnę, niż zimę. Dlatego, jeśli chcesz poczuć odrobinę cieplejszy klimat trochę wcześniej, koniecznie udaj się na Kos w lutym.

Pogoda na Kos w lutym

Może zdarzyć się tak, że cały dzień Twojego pobytu na Kos będzie padać, pogoda w lutym po prostu taka jest – kapryśna. Właśnie dlatego powinieneś być odpowiednio przygotowany, weź ze sobą kurtkę i trochę cieplejszych ubrań, mogą Ci się przydać, zwłaszcza jeśli na zewnątrz wyjątkowo będzie panowała niższa temperatura. Czy odpoczynek na Kos może być udany, pomimo nie najlepszej pogody? Oczywiście, że tak! Wystarczy podejść do tego w odpowiedni sposób!

Gdy pogoda na Kos w lutym jest paskudna, nie ma mowy o odpoczynku na plaży – dobrym wyjściem jest zorganizowanie sobie innych atrakcji. A co można robić na Kos zimą? Pomysłów jest dużo, jeden z nich to zwiedzanie miasta i znajdujących się w nim muzeów i galerii sztuki. W takiej czynności nie przeszkodzi nawet największa ulewa – większość z kulturalnych miejscówek jest zadaszona! W dniach bez deszczu warto skusić się na odwiedzenie Muzeum Archeologicznego, ponieważ jest to naprawdę niezwykłe miejsce.

pogoda Kos luty

Jeśli szukasz noclegu na wyspie Kos, sprawdź polecane noclegi:

1. Genialnie oceniany hotel z dostępem do basenu zarezerwujesz pod tym linkiem. To idealny hotel dla osób spragnionych wypoczynku, możesz zarezerwować również pokoje z widokiem na Morze Jońskie.
2. Polecany i świetnie urządzony apartament z kuchnią znajdziesz pod tym linkiem.
3. Niezwykłą, przecudownie urządzoną willę z basenem i widokiem na morze znajdziesz pod tym linkiem.
4. Inne noclegi na Kos zarezerwujesz tutaj.


Booking.com