Pogoda na Korfu w czerwcu

Pogoda na Korfu w czerwcu

Czerwiec na Korfu? Spodziewaj się +28°C, pogoda jest już typowo wakacyjna i bardzo przypomina nasze polskie lato. To dobry czas, by wybrać się na wakacje z rodziną, temperatura powietrza sprzyja zarówno wylegiwaniu się na plaży, jak i podróżom po okolicznych lasach i miasteczkach. To idealne warunki dla turystów z dziećmi, które na pewno będą cieszyły się z panującego tam wtedy klimatu. Na zwiedzających wyspę czeka aż 12 godzin intensywnego słońca – czasu na odpoczynek jest dużo, dlatego nie trzeba się z niczym spieszyć!

Wakacyjna aura ucieszy tych wczasowiczów, którym zależy na spokojnym odpoczynku – tłumy turystów nie są duże, a sezon jeszcze się nie rozpoczął, dlatego prawie cała plaża będzie wyłącznie do Twojej dyspozycji! Brak kolejek i zapełnionego wczasowiczami brzegu morza na pewno sprzyja wesołemu nastrojowi, w końcu chyba nikt nie lubi przepychać się przez tłumy ludzi i czekać godzinami, żeby zakupić koktajl w barze, prawda?

Nie rezygnuj z leżakowania na plaży, pogoda jest naprawdę cudowna, a odpoczynek na Korfu na pewno będzie udany. Czerwiec to czas, w którym warto zdecydować się na wyspę, między innymi ze względu na niższe ceny pobytu, związane z tym, że sezon się jeszcze nie zaczął. Warto zaczerpnąć nowych doświadczeń i spróbować swoich sił w sportach wodnych, temperatura wody wynosi wtedy aż 22°C, dlatego szkoda byłoby przepuścić taką okazję!

Pogoda Korfu czerwiecBooking.com

Może zainteresują Cię również:

Sprawdź pogodę na Korfu w innych miesiącach

Styczeń Luty Marzec  Kwiecień  Maj  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień

Uwielbiam odkrywać lokalne historie, tajemnicze miejsca i ciekawe miasta. Znajdziesz u mnie podróżnicze i kulinarne inspiracje na wycieczki w Polsce i zagranicą, piękne zdjęcia i dużo natury. Do tej pory mieszkałam w 6 krajach, a każda podróż nauczyła mnie wiele o innych i o sobie samej. Napisałam o tym książkę, Opowieści z końca świata. Zachęcam wszystkich czytelników do dzielenia się własnymi doświadczeniami.

ZAPRASZAM NA:

22,375FaniLubię
18ObserwującyObserwuj

[instagram-feed]