Autopromocja

ksiazka kierunek zagranica

Pogoda na Santorini we wrześniu

Pogoda na Santorini we wrześniu

Mówi się, że wrzesień to jeden z miesięcy, podczas których pogoda na Santorini jest najprzyjemniejsza. Jest ciepło, jednak nie upalnie, co sprzyja spacerom i pieszym wędrówką po wyspie i uroczych miasteczkach, które się na niej znajdują. 27°C to norma, która w ciągu miesiąca nie ulega raczej dużym zmianom. Na szczęście nie trzeba spodziewać się dużych zawirowań pogodowych, klimat wydaje się stabilny i jeszcze przez jakiś czas nie będzie się zmieniał. Woda w morzu jest ciągle ciepła (26°C), choć niedługo zacznie się powoli ochładzać – właśnie dlatego warto z tego skorzystać! Koniecznie wykąp się w Santoryńskim morzu!

Wiatr na Santorini w czasie, gdy trwa wrzesień, potrafi być silny, pogoda mimo to uznawana jest za korzystną. Dzięki mocniejszym podmuchom można pokusić się o wypróbowanie różnego rodzaju sportów wodnych, na przykład żeglarstwa lub windsurfingu. Dodatkowo wiatr nieco ochładza temperaturę, sprawiając, że spacerowanie staje się jeszcze przyjemniejsze – w końcu nikt, nie lubi wędrować, gdy na zewnątrz panuje ciężki do zniesienia upał.

Wrzesień to czas, podczas którego pogoda na Santorini zachęca do zwiedzania – rowerowe wycieczki i podziwianie zabytków to jedne z najczęstszych czynności uprawianych przez turystów. Nic dziwnego – krajobrazy są naprawdę piękne, a na wyspie nie brakuje miejsc wartych odwiedzenia. Jesień na tej greckiej wyspie jest naprawdę piękna i choć brakuje złotych, opadających liści warto wybrać się tam w tym czasie.

Pogoda Santorini wrzesieńBooking.com

Może zainteresują Cię również:

Sprawdź pogodę na Santorini w innych miesiącach

Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Sierpień  Październik  Listopad  Grudzień

Jestem podróżniczką, blogerką i autorką książek podróżniczych: „Opowieści z Końca Świata” oraz najnowszego „Poradnika dla Rozważających Emigrację: Kierunek Zagranica” wydanego w 2023 roku. Tematem przewodnim książek są oczywiście podróże i życie za granicą.

Bloga W poszukiwaniu końca świata założyłam w 2015 roku. Od tego czasu opublikowałam tysiące pomysłów i inspiracji na podróże, skupiając wokół siebie ludzi uwielbiających zwiedzać świat. Moje konta społecznościowe obserwuje ponad 150 tysięcy obserwujących, bloga czyta ponad 2 miliony osób rocznie. Prowadzę również podcast, który zgromadził tysiące stałych słuchaczy.

Studiowałam w Turcji, Grecji i Czechach. Pracowałam w USA, na Węgrzech i oczywiście w Polsce. Poza tym, pracuję zdalnie i w ten sposób pracowałam z różnych miejsc na świecie.

Cieszę się zaufaniem reklamodawców, tworząc materiały o wysokiej jakości (również filmy i zdjęcia na użytek organizacji turystycznych czy firm). Współpracowałam z wieloma organizacjami turystycznymi, krajowymi jak i zagranicznymi np.: Polska Organizacja Turystyczna, Irlandzka Organizacja Turystyczna, Niemiecka Centrala Turystyki, Tourism Authority of Thailand, Szwajcarska Organizacja Turystyczna, Czeska Organizacja Turystyczna i inne.

Ponadto, jako prelegentka, dzielę się wiedzą na temat podróży, studiowania za granicą i pracy zdalnej na różnego rodzaju spotkaniach i wydarzenia.

W 2022 roku założyłam anglojęzycznego bloga, Where Is Evelyn

Więcej przeczytasz tutaj:
O mnie
Współpraca

ZAPRASZAM NA:

22,375FaniLubię
18ObserwującyObserwuj

[instagram-feed]