Autopromocja

ksiazka kierunek zagranica

Pogoda na Santorini w listopadzie

Pogoda na Santorini w listopadzie

Spodziewasz się, że pogoda na Santorini późną jesienią będzie okropna? W końcu listopad to już prawie zima i podobno w tym czasie, wyspy prawie nikt nie odwiedza… To znaczy, że coś musi być z nią nie tak! Nic bardziej mylnego; plotki, że pogoda na Santorini listopadem jest paskudna, rozsiały się po całym świecie, nie mają jednak większego pokrycia z rzeczywistością. Oczywiście – jest chłodniej, niż latem i kąpiele w morzu ze względu na temperaturę wody (22°C) są mniej przyjemne (jednak nieniemożliwe).

Na zewnątrz temperatura powietrza waha się od 19 do 22°C, jest więc idealna na spacery. Dodatkowo nie brzmi to, jakby na dworze było lodowato, prawda? Bo nie jest! Choć czasem zawieje nieco zimniejszy wiatr, nie można powiedzieć, że listopad na Santorini jest chłodny. Pogoda dopisuje, a zimno robi się tylko wieczorami, które ze względu na silniejszy wiatr warto spędzać w środku.

Pogoda na Santorini jesienią wcale nie jest taka zła – wręcz przeciwnie, listopad jest cudowny. Dlatego koniecznie zarezerwuj lot w tym okresie i ciesz się wspaniałymi wakacjami na greckiej wyspie! Warto wspomnieć o tym, że ceny poza sezonem są o wiele niższe, dlatego z łatwością można zaoszczędzić. Kolejnym plusem (nie mówiąc już o pogodzie) zdecydowanie jest znacznie mniejsza ilość turystów – większość z nich nie ma odwagi przyjechać w to miejsce jesienią, ze względu na strach przed złymi warunkami atmosferycznymi.

Pogoda Santorini listopadBooking.com

Może zainteresują Cię również:

Sprawdź pogodę na Santorini w innych miesiącach

Marzec  Kwiecień  Maj  Czerwiec  Sierpień  Wrzesień  Październik Grudzień

Jestem podróżniczką, blogerką i autorką książek podróżniczych: „Opowieści z Końca Świata” oraz najnowszego „Poradnika dla Rozważających Emigrację: Kierunek Zagranica” wydanego w 2023 roku. Tematem przewodnim książek są oczywiście podróże i życie za granicą.

Bloga W poszukiwaniu końca świata założyłam w 2015 roku. Od tego czasu opublikowałam tysiące pomysłów i inspiracji na podróże, skupiając wokół siebie ludzi uwielbiających zwiedzać świat. Moje konta społecznościowe obserwuje ponad 150 tysięcy obserwujących, bloga czyta ponad 2 miliony osób rocznie. Prowadzę również podcast, który zgromadził tysiące stałych słuchaczy.

Studiowałam w Turcji, Grecji i Czechach. Pracowałam w USA, na Węgrzech i oczywiście w Polsce. Poza tym, pracuję zdalnie i w ten sposób pracowałam z różnych miejsc na świecie.

Cieszę się zaufaniem reklamodawców, tworząc materiały o wysokiej jakości (również filmy i zdjęcia na użytek organizacji turystycznych czy firm). Współpracowałam z wieloma organizacjami turystycznymi, krajowymi jak i zagranicznymi np.: Polska Organizacja Turystyczna, Irlandzka Organizacja Turystyczna, Niemiecka Centrala Turystyki, Tourism Authority of Thailand, Szwajcarska Organizacja Turystyczna, Czeska Organizacja Turystyczna i inne.

Ponadto, jako prelegentka, dzielę się wiedzą na temat podróży, studiowania za granicą i pracy zdalnej na różnego rodzaju spotkaniach i wydarzenia.

W 2022 roku założyłam anglojęzycznego bloga, Where Is Evelyn

Więcej przeczytasz tutaj:
O mnie
Współpraca

ZAPRASZAM NA:

22,375FaniLubię
18ObserwującyObserwuj

[instagram-feed]