Pogoda na Santorini w kwietniu

Pogoda na Santorini w kwietniu

Mówi się, że kwiecień to czas, kiedy na Santorini pogoda jest zbyt chłodna – bez obaw! Chodzi oczywiście o plażowanie, w tym czasie można robić wiele innych, ciekawych rzeczy. Wyspa jest na tyle interesująca i piękna, że samo patrzenie na jej urocze krajobrazy potrafi rozluźnić i przynieść dużo radości. Nie trzeba spędzać urlopu w jeden, wyznaczony sposób, jeśli jednak zależy Ci na złocistej, rozgrzanej plaży, wybierz lepiej jakieś inne miejsce, na Santorini w kwietniu temperatura dochodzi maksymalnie do 22°C, nie więcej. Jak wiadomo – takie temperatury sprzyjają wędrówką, nie jest zbyt gorąco, dzięki czemu z łatwością można spędzić swój wolny czas w aktywny sposób.

Niestety – trzeba liczyć się z deszczem i zachmurzonym niebem, ponieważ kwiecień na Santorini z tego słynie. Pogoda nie jest okropna, jednak dosyć kapryśna, warto zabrać ze sobą kurtkę przeciwdeszczową i ciepłe bluzy, ponieważ mogą okazać się przydatne. Jeśli nie przeszkadzają Ci  nagłe opady deszczu i nie boisz się zawahań pogody – Santorini w kwietniu jest miejscem idealnym dla Ciebie.

Wystarczy chwila, by zakochać się w tej wyspie – każdy, kto na niej był, marzy o ponownych odwiedzinach. Nic dziwnego, to miejsce jest naprawdę niezwykłe! Widoki wprost zapierają dech w piersiach, bez znaczenia, z której strony i na co się patrzy. Pogoda dodatkowo podkręca atmosferę, kwiecień to czas, kiedy Santorini nabiera zróżnicowany charakter, raz przyjazne i słoneczne, później  deszczowe i chłodne. Warto zobaczyć to miejsce o tej porze roku.

Pogoda Santorini kwiecieńBooking.com

Może zainteresują Cię również:

Sprawdź pogodę na Santorini w innych miesiącach

Marzec  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień

Jestem podróżniczką, blogerką i autorką książek podróżniczych: „Opowieści z Końca Świata” oraz najnowszego „Poradnika dla Rozważających Emigrację: Kierunek Zagranica” wydanego w 2023 roku. Tematem przewodnim książek są oczywiście podróże i życie za granicą.

Bloga W poszukiwaniu końca świata założyłam w 2015 roku. Od tego czasu opublikowałam tysiące pomysłów i inspiracji na podróże, skupiając wokół siebie ludzi uwielbiających zwiedzać świat. Moje konta społecznościowe obserwuje ponad 150 tysięcy obserwujących, bloga czyta ponad 2 miliony osób rocznie. Prowadzę również podcast, który zgromadził tysiące stałych słuchaczy.

Studiowałam w Turcji, Grecji i Czechach. Pracowałam w USA, na Węgrzech i oczywiście w Polsce. Poza tym, pracuję zdalnie i w ten sposób pracowałam z różnych miejsc na świecie.

Cieszę się zaufaniem reklamodawców, tworząc materiały o wysokiej jakości (również filmy i zdjęcia na użytek organizacji turystycznych czy firm). Współpracowałam z wieloma organizacjami turystycznymi, krajowymi jak i zagranicznymi np.: Polska Organizacja Turystyczna, Irlandzka Organizacja Turystyczna, Niemiecka Centrala Turystyki, Tourism Authority of Thailand, Szwajcarska Organizacja Turystyczna, Czeska Organizacja Turystyczna i inne.

Ponadto, jako prelegentka, dzielę się wiedzą na temat podróży, studiowania za granicą i pracy zdalnej na różnego rodzaju spotkaniach i wydarzenia.

W 2022 roku założyłam anglojęzycznego bloga, Where Is Evelyn

Więcej przeczytasz tutaj:
O mnie
Współpraca

ZAPRASZAM NA:

22,375FaniLubię

[instagram-feed]