Pogoda na Zakynthos w sierpniu

Pogoda na Zakynthos w sierpniu

Sezon trwa, a wyspę w tym czasie odwiedza naprawdę dużo osób – są to głównie turyści z Polski, Wielkiej Brytanii oraz Niemczech. Choć wyspa jest teraz zatłoczona, warto ją odwiedzić, między innymi ze względu na wspaniałe widoki i żółwie, które w tym czasie przechodzą przez okres lęgowy. Sierpień to moment, w którym pogoda na Zakynthos jest najlepsza w ciągu całego roku, gorące słońce nagrzewa urokliwe plaże prawie przez 12 godzin! To idealny czas, żeby wybrać się w podróż na wyspę Zante.

W ciągu dnia temperatura powietrza dochodzi nawet do 31°C, dlatego osoby, które spodziewają się typowo wakacyjnego klimatu, spędzą tam bardzo przyjemny czas. W ciągu swojego pobytu na wyspie warto odwiedzić więcej niż jedną plażę, miejsce to ma sobą bardzo dużo do zaoferowania. Mowa tu między innymi o rejsach statkiem dookoła wyspy i zwiedzenie najciekawszych miejsc turystycznych, które po prostu trzeba zobaczyć!

W sierpniu woda w morzu na Zante jest zdecydowanie najcieplejsza – jej temperatura wynosi aż 23°C! Każdy powinien skorzystać z takiej okazji i zażyć kąpieli w cudownych greckich wodach, które potrafią ukoić stargane nerwy każdego wczasowicza.

pogoda zakynthos sierpieńBooking.com

Może zainteresują Cię również:

Sprawdź pogodę na Zakynthos w innych miesiącach

Styczeń Luty Marzec Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień

Uwielbiam odkrywać lokalne historie, tajemnicze miejsca i ciekawe miasta. Znajdziesz u mnie podróżnicze i kulinarne inspiracje na wycieczki w Polsce i zagranicą, piękne zdjęcia i dużo natury. Do tej pory mieszkałam w 6 krajach, a każda podróż nauczyła mnie wiele o innych i o sobie samej. Napisałam o tym książkę, Opowieści z końca świata. Zachęcam wszystkich czytelników do dzielenia się własnymi doświadczeniami.

ZAPRASZAM NA:

22,375FaniLubię
18ObserwującyObserwuj

[instagram-feed]