Pogoda Zakynthos Wrzesień

Pogoda na Zakynthos we wrześniu

Choć wrzesień to czas, w którym pogoda w Polsce się psuje, na Zakynthos sprawa wygląda zupełnie inaczej. Słońce świeci przez około 9 godzin, dochodząc do temperatury nawet od 28°C do 32°C, gdy w tym czasie w Polsce mamy zaledwie 21°C! Różnica jest diametralna, dlatego ciężko jej nie zauważyć. Jeśli nie udało Ci się polecieć na wakacje do Zante w czasie letnich miesięcy, we wrześniu nie jest na to jeszcze za późno.

Choć sezon powoli się kończy i niektóre miasta zapadają w sen zimowy, znaczna mniejsza ilość tłumów sprawi, że szczególnie dobrze w tamtych okolicach będą czuły się rodziny z dziećmi, którzy szukają raczej spokojniejszych wrażeń. Nie martw się tym, że woda będzie już zbyt zimna – jej temperatura dochodzi do nawet 22°C, dlatego nie musisz wykreślać pływania w greckim morzu z listy swoich późno wakacyjnych celów.

Pogoda na Zakynthos we wrześniu jest po prostu idealna, a główne atrakcje nie są jeszcze zamknięte – to znak, że nie jest za późno, żeby podjąć decyzje o podróży w to niezwykłe miejsce. Prawie wszyscy, co odwiedzili Zante, chętnie do niej wracają, zauroczeni jej niezwykłymi urokami, które po prostu zapierają dech w piersiach… Nie zostawaj w tyle i zobacz niesamowitą wyspę Zante!

pogoda zakynthos wrzesień

Jeśli szukasz noclegu na wyspie Zakynthos, sprawdź polecane noclegi:

1. Bardzo dobrze oceniany hotel z dostępem do basenu zobaczysz i zarezerwujesz pod tym linkiem. To idealny hotel dla osób spragnionych wypoczynku, możesz zarezerwować również pokoje z widokiem na Morze Jońskie.
2. Stylowy, ciekawie urządzony apartament z wyposażoną kuchnią znajdziesz pod tym linkiem.
3. Niezwykłą, przecudownie urządzoną willę z basenem i znajdziesz pod tym linkiem.
4. Inne noclegi na Zakynthos zarezerwujesz tutaj.


Booking.com