Pogoda Zakynthos Październik

Pogoda na Zakynthos w październiku

Na wyspie Zakynthos w październiku pogoda zaczyna się lekko pogarszać i zmieniać się w bardziej jesienne klimaty. Ludziom zza granicy Grecji łatwo jest się zmylić – tamtejsza jesień niczym nie przypomina tej naszej, nie sposób natknąć się na drzewa przepełnione liśćmi ubarwionymi w złoto ogniste kolorami. W tym czasie na Zante panuje temperatura bliska 23°C, co w porównaniu z naszymi marnymi 15°C prezentuje się bardzo dobrze!

Jeśli masz dosyć niskiej temperatury i ponurego jesiennego nastroju, wybierz się na wyspę Zakynthos w październiku i daj sobie odpocząć od codziennych obowiązków! Wiemy, że każdy, kto odwiedził to miejsce, od razu zakochał się w jego urokliwych krajobrazach i gorących, przejrzyście czystych plażach. Mimo że dzień powoli robi się coraz krótszy, a słońce świeci tam jedynie przez 7 godzin, urlop w tym miejscu zawsze się udaje.

Woda w morzu jest ciągle ciepła, dlatego nie musisz rezygnować z plażowych przyjemności – pamiętaj, tylko żeby zachować doskonały porządek w miejscu, w którym się znajdujesz. Na niektórych plażach obowiązuje ścisły regulamin, który musi być przestrzegany bezsprzecznie. Chodzi tu przede wszystkim o dobro żółwi Caretta Caretta, które są objęte ochroną i żyją na tamtejszych plażach.

pogoda zakynthos październik

Jeśli szukasz noclegu na wyspie Zakynthos, sprawdź polecane noclegi:

1. Bardzo dobrze oceniany hotel z dostępem do basenu zobaczysz i zarezerwujesz pod tym linkiem. To idealny hotel dla osób spragnionych wypoczynku, możesz zarezerwować również pokoje z widokiem na Morze Jońskie.
2. Stylowy, ciekawie urządzony apartament z wyposażoną kuchnią znajdziesz pod tym linkiem.
3. Niezwykłą, przecudownie urządzoną willę z basenem i znajdziesz pod tym linkiem.
4. Inne noclegi na Zakynthos zarezerwujesz tutaj.


Booking.com