Z końca świata -podróżniczy podcast | Odc. 7 Jak to wszystko się zaczęło? Z krainy tureckich pomarańczy (fragment książki)

Dzisiejszy odcinek będzie nietypowy. Tym razem nie będę opowiadać, tylko czytać… książkę. A dokładniej, pierwsze 17 stron Opowieści z końca świata. W tym podcaście posłuchasz jak to wszystko się zaczęło (to znaczy poszukiwanie swojego miejsca na ziemi), usłyszysz też część Pamiętników z Mersin, krainy tureckich pomarańczy.

Jeśli lubisz czytać lekkie, wakacyjne lektury powinno Ci się spodobać. Tym bardziej, jeśli na Twojej półce jest kilka książek podróżniczych.

Podróżniczy podcast do posłuchania (nie tylko w podróży)

Podcastu Z końca świata możesz posłuchać tu:
Listen to “7. Jak to wszystko się zaczęło. Z krainy tureckich pomarańczy (fragment książki)” on Spreaker.

Książka podróżnicza Opowieści z końca świata 

Książka Opowieści z końca świata dostępna jest w wersji papierowej i elektronicznej- e-book (epub/ mobi). Na ten moment nie ma dostępnego audiobooka.

Jeśli chcesz pobrać fragment książki, kliknij tutaj:

Fragment Opowieści z końca świata

Opowieści z końca świata

Więcej o podcaście:

Z końca świata to podcast o podróżach, życiu za granicą i powrocie do Polski. Ten podcast to coś więcej niż opowieść o miejscach, atrakcjach i przemierzonych kilometrach. Posłuchasz o tym jak się żyje za granicą, o przygodach, zabawnych sytuacjach i towarzyszących emocjach.

W niektórych miejscach możesz dodać podcast do obserwowanych albo dostawać powiadomienia o nowych odcinkach. Szczerze mówiąc, będzie mi szczególnie miło, jeśli po odsłuchaniu dasz znać jak Ci się podobało albo po prostu powiesz o czym chcesz posłuchać (oczywiście o krajach czy tematach, o których mogę coś powiedzieć).

Ściskam,


Cześć! Mam nadzieję, że podążycie moim szlakiem w podróży. Chętnie oglądam zdjęcia i filmy moich czytelników, dlatego oznaczajcie mnie w mediach społecznościowych:

Instagram: @ewelina.gac

Facebook: @wposzukiwaniukoncaswiata


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

57,000FaniLubię
92,105ObserwującyObserwuj
48,000ObserwującyObserwuj
1,700SubskrybującySubskrybuj