Z końca świata – podróżniczy podcast | Ciemna strona podróżowania: skorpiony, nieudane noclegi i choroby

Dziś opowiem o tej ciemniejszej stronie wakacji, która tak naprawdę może spotkać każdego. Jak wiecie, dzielę się z Wami nie tylko pięknem podróży, ale też tymi zaskoczeniami, których nie znajdziecie w wakacyjnych folderach. Niektóre są piękne i wtedy chętnie się nimi dzielimy. Inne nieco mniej i wolelibyśmy o nich zapomnieć.

Moim zdaniem lepiej opowiadać i o tych trudniejszych rzeczach, aby inni mogli uczyć się nie na swoich błędach czy niewiedzy. Spokojnie, większość wakacyjnych problemów da się rozwiązać bez większych trudów, musimy tylko zabrać ze sobą dawkę dobrego humoru i trochę cierpliwości. W podróży spotykają nas różne sytuacje.

Podróżniczy podcast do posłuchania (nie tylko w podróży)

Podcastu Z końca świata możesz posłuchać tu:
Listen to “6. Ciemna strona podróżowania- skorpiony, nieudane noclegi i choroby” on Spreaker.

Podróże uczą- cierpliwości, zaradności 

Nie bez powodu mówi się, że podróże uczą- moim zdaniem przede wszystkim cierpliwości, zaradności i radzenia sobie z problemami. Dziś z wielu sytuacji się śmieję , ale przede wszystkim jestem z siebie dumna, że nie odpuściłam i poradziłam sobie, chociaż nie ma co ukrywać- często nie miałam innego wyjścia. Jeśli preferujesz wersję pisaną, większość historii znajdziesz tutaj: Wakacyjne zaskoczenia. Jak sobie z nimi radzić? (skorpiony, choroby, nieudane noclegi, odwołane loty)

Więcej o podcaście:

W niektórych miejscach możesz dodać podcast do obserwowanych albo dostawać powiadomienia o nowych odcinkach. Szczerze mówiąc, będzie mi szczególnie miło, jeśli po odsłuchaniu dasz znać jak Ci się podobało albo po prostu powiesz o czym chcesz posłuchać (oczywiście o krajach czy tematach, o których mogę coś powiedzieć).

Ściskam,


Cześć! Mam nadzieję, że podążycie moim szlakiem w podróży. Chętnie oglądam zdjęcia i filmy moich czytelników, dlatego oznaczajcie mnie w mediach społecznościowych:

Instagram: @ewelina.gac

Facebook: @wposzukiwaniukoncaswiata


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

57,000FaniLubię
91,232ObserwującyObserwuj
48,000ObserwującyObserwuj
1,700SubskrybującySubskrybuj