Z końca świata -podróżniczy podcast | Odc. 14- Dlaczego na Jamajce nie goli się nóg?

Dzisiejszy odcinek będzie właśnie o nas- o kobietach. Tyle ile dziś mówi się o kobietach, nie mówiło się jeszcze nigdy. Nie tylko w Polsce, bo ruch kobiet obecny jest na całym świecie, nawet w krajach Arabskich. Opowiem nie tylko o tym, co nas łączy czy dzieli. Usłyszysz kilka ciekawych historii, które być może zmienią twoje myślenie o kobiecości. Opowiem o tym, dlaczego i kiedy Turczynki kłamią i będzie też o tym, – dlaczego na Jamajce nie goli się nóg. Będą też historie, które mnie spotkały i takie, które podsłuchałam.

Wszystkie odcinki znajdziesz w kategorii Podcast podróżniczy.

Podcastu Z końca świata możesz posłuchać tu:

Listen to “14. Dlaczego na Jamajce nie goli się nóg?” on Spreaker.

 

Przedstawione przeze mnie historie opowiadają o tym, że niezależnie od naszego pochodzenia, jesteśmy podobne. Warto, żebyśmy się wspierały i czuły się piękne niezależnie od tego czy mamy ogolone nogi i żyły po swojemu, nawet jeśli rodzina mówi nam, żebyśmy robiły inaczej.

Jestem kobietą. Piękną, silną i pewną siebie. W innych krajach- brzydką, słabą i schowaną w swoim kokonie. Lubię to, że mogę mieć wybór- choćby, taki kto jest moim partnerem. Cieszę się, że religia nie narzuca mi stroju, że państwo nie reguluje tego, co i kiedy mogę robić. Cieszę się, że mogę wybrać swój zawód albo że mogę zostać w domu z dzieckiem. I że mogę mieć dzieci albo zdecydować się, żeby ich nie mieć.

Pamiętaj, że społeczne zmiany dokonują się powoli. Te, które dyktują przepisy- z dnia na dzień.


Cześć! Mam nadzieję, że podążycie moim szlakiem w podróży. Chętnie oglądam zdjęcia i filmy moich czytelników, dlatego oznaczajcie mnie w mediach społecznościowych:

Instagram: @ewelina.gac

Facebook: @wposzukiwaniukoncaswiata

W niektórych artykułach zawarte są linki afiliacyjne. Kiedy korzystasz z tych linków do rezerwacji noclegów, otrzymuję niewielką prowizję, co pomaga mi utrzymać bloga i dostarczać Ci wartościowych treści. Dziękuję za wsparcie!


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

56,500FaniLubię
84,871ObserwującyObserwuj
44,000ObserwującyObserwuj
1,600SubskrybującySubskrybuj