Pogoda na Zakynthos w marcu

Pogoda na Zakynthos w marcu

Niedługo zacznie się wiosna, dlatego warto zdecydować się na chociaż krótki odpoczynek! Weź kilka dni urlopu i pojedź na odpoczynek do Zakynthos – marzec to doskonały czas! Pogoda, która panuje w tym miesiącu, sporo różni się od naszej. Na sam początek warto porównać ze sobą nasze 3°C w dzień, do tamtejszych 18°C. Nic tylko spakować swoje rzeczy i uciec z tego zimnego zakątka świata i wybrać się na wakacje!

Opady na Zakynthos stają się coraz mniej intensywne i choć nadal wynoszą aż 80 mm, to jest to nic w porównaniu z wcześniejszymi miesiącami. Oczywiście – dla nas polaków to i tak dużo, mimo to warto udać się na wakacje na greckie wyspy. Wbrew pozorom nie pada tam aż tak często, to jedynie kilka dni intensywnego deszczu, wystarczy dobrze trafić, żeby spędzić tam miłe wakacje bez opadów.

Choć morze nie jest jeszcze ciepłe, na Zakynthos w marcu czeka na Ciebie bardzo wiele atrakcji! To przede wszystkim długie wycieczki po uroczej okolicy, która z pewnością zapadnie Ci w pamięci na długie, długie lata. Piękne widoki to jeden z niepodważalnych plusów wyspy, która swoim niezwykłym wyglądem zachwyciła już miliony turystów z całego świata. To zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi, które warto odwiedzić.

pogoda zakynthos marzecBooking.com

Może zainteresują Cię również:

Sprawdź pogodę na Zakynthos w innych miesiącach

Styczeń Luty Marzec Kwiecień  Maj  Czerwiec  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień

Uwielbiam odkrywać lokalne historie, tajemnicze miejsca i ciekawe miasta. Znajdziesz u mnie podróżnicze i kulinarne inspiracje na wycieczki w Polsce i zagranicą, piękne zdjęcia i dużo natury. Do tej pory mieszkałam w 6 krajach, a każda podróż nauczyła mnie wiele o innych i o sobie samej. Napisałam o tym książkę, Opowieści z końca świata. Zachęcam wszystkich czytelników do dzielenia się własnymi doświadczeniami.