Pogoda Zakynthos Marzec

Pogoda na Zakynthos w marcu

Niedługo zacznie się wiosna, dlatego warto zdecydować się na chociaż krótki odpoczynek! Weź kilka dni urlopu i pojedź na odpoczynek do Zakynthos – marzec to doskonały czas! Pogoda, która panuje w tym miesiącu, sporo różni się od naszej. Na sam początek warto porównać ze sobą nasze 3°C w dzień, do tamtejszych 18°C. Nic tylko spakować swoje rzeczy i uciec z tego zimnego zakątka świata i wybrać się na wakacje!

Opady na Zakynthos stają się coraz mniej intensywne i choć nadal wynoszą aż 80 mm, to jest to nic w porównaniu z wcześniejszymi miesiącami. Oczywiście – dla nas polaków to i tak dużo, mimo to warto udać się na wakacje na greckie wyspy. Wbrew pozorom nie pada tam aż tak często, to jedynie kilka dni intensywnego deszczu, wystarczy dobrze trafić, żeby spędzić tam miłe wakacje bez opadów.

Choć morze nie jest jeszcze ciepłe, na Zakynthos w marcu czeka na Ciebie bardzo wiele atrakcji! To przede wszystkim długie wycieczki po uroczej okolicy, która z pewnością zapadnie Ci w pamięci na długie, długie lata. Piękne widoki to jeden z niepodważalnych plusów wyspy, która swoim niezwykłym wyglądem zachwyciła już miliony turystów z całego świata. To zdecydowanie jedno z najpiękniejszych miejsc na ziemi, które warto odwiedzić.

pogoda zakynthos marzec

Jeśli szukasz noclegu na wyspie Zakynthos, sprawdź polecane noclegi:

1. Bardzo dobrze oceniany hotel z dostępem do basenu zobaczysz i zarezerwujesz pod tym linkiem. To idealny hotel dla osób spragnionych wypoczynku, możesz zarezerwować również pokoje z widokiem na Morze Jońskie.
2. Stylowy, ciekawie urządzony apartament z wyposażoną kuchnią znajdziesz pod tym linkiem.
3. Niezwykłą, przecudownie urządzoną willę z basenem i znajdziesz pod tym linkiem.
4. Inne noclegi na Zakynthos zarezerwujesz tutaj.


Booking.com