Pogoda Zakynthos Luty

Pogoda na Zakynthos w lutym

Luty w Polsce – zimny i nieprzyjazny, każdemu ciężko wyjść spod ciepłej kołdry, żeby wybrać się na długi dzień w ciężkiej pracy. Wystarczy chwila, żeby odlecieć myślami gdzieś daleko, na gorące wyspy, pełne słońca, błękitnego nieba i błogiego odpoczynku… Ale, ale! Po co to sobie wyobrażać, skoro można wziąć urlop i pojechać na Zakynthos, na którym pogoda (nawet w lutym!) jest wprost idealna? Szybko zabookuj bilet na samolot i poleć na ciepłe wyspy Grecji!

14°C, to coś, co na pewno Cię przekona! Dla porównania – u nas, przy dobrych wiatrach, jest wtedy jedynie 5°C, czyli, innymi słowy, lodowato! Nie ma na co czekać, wyspa Zante czeka! Nawet zimą czekają tam na Ciebie niezliczone atrakcje, od błogiego odpoczynku aż do niezapomnianych imprez, dosłownie każdy znajdzie tam coś idealnego dla siebie! Choć może wydać się to dziwne – luty to świetny miesiąc na urlop, zwłaszcza dla osób, które wolałyby spędzić go spokojnie i bez szaleństw.

Jeśli nie przepadasz za tłumami i nie zależy Ci na kąpielach w gorącym morzu – luty na Zakynthos to doskonały pomysł dla Ciebie. Będziesz miał czas na zwiedzenie niezwykłych zabytków wyspy, które na niej pozostały po silnym trzęsieniu ziemi, mającym miejsce kilka lat temu. Jest tam wiele miejsc wartych odwiedzenia, wyspa urzeka swoim niezwykłym urokiem, sprawiając, że zakochuje się w niej każdy, kto ją odwiedzi.

Pogoda Zakynthos luty

Jeśli szukasz noclegu na wyspie Zakynthos, sprawdź polecane noclegi:

1. Bardzo dobrze oceniany hotel z dostępem do basenu zobaczysz i zarezerwujesz pod tym linkiem. To idealny hotel dla osób spragnionych wypoczynku, możesz zarezerwować również pokoje z widokiem na Morze Jońskie.
2. Stylowy, ciekawie urządzony apartament z wyposażoną kuchnią znajdziesz pod tym linkiem.
3. Niezwykłą, przecudownie urządzoną willę z basenem i znajdziesz pod tym linkiem.
4. Inne noclegi na Zakynthos zarezerwujesz tutaj.


Booking.com