Pogoda na Zakynthos w czerwcu

Pogoda na Zakynthos w czerwcu

Czerwiec na Zakynthos to gwarantowana typowo letnia pogoda, możesz być pewny, ze w tym okresie poczujesz się tam jak na prawdziwych wakacjach – temperatura w cieniu sięga nawet 30°C, a opady deszczu są naprawdę znikome! Możesz liczyć na to, że w niektórych miastach nie spotkasz tłumów ludzi, głównie w tych, które w czasie sezony są przeznaczone typowo dla młodzieży, szukającej wrażeń podczas letnich imprez. Wszystkie kluby dopiero się otwierają, więc nie ma tam jeszcze zbyt dużo osób. To doskonały moment na spokojny odpoczynek.

Masz ochotę na kąpiel w śródziemnomorskim morzu? W czerwcu to nie problem – woda jest już naprawdę ciepła! 21°C zapewni Ci miły odpoczynek na gorącej plaży, to idealny moment, żeby odwiedzić zatokę wraku, na której możesz zażyć przyjemnej kąpieli. Sezon właśnie się rozpoczął, dlatego na wyspie czeka na Ciebie wiele interesujących atrakcji, które z pewnością umilą Twój wakacyjny czas. To moment, w którym możesz odpocząć od codziennego życia, zanurzając się w niesamowitym świecie Zakynthos!

Plaż na Zante nie brakuje, wiele z nich jest objęte ochroną ze względu na mieszkające na nich żółwie Caretta Caretta. Nie znaczy to jednak, że nie można spędzać na nich swojego czasu – po prostu należy zachować odpowiednie środki ostrożności i przestrzegać regulaminu, jaki na nich obowiązuje.

pogoda zakynthos czerwiecBooking.com

Może zainteresują Cię również:

Sprawdź pogodę na Zakynthos w innych miesiącach

Styczeń Luty Marzec Kwiecień  Maj  Lipiec  Sierpień  Wrzesień  Październik  Listopad  Grudzień

Uwielbiam odkrywać lokalne historie, tajemnicze miejsca i ciekawe miasta. Znajdziesz u mnie podróżnicze i kulinarne inspiracje na wycieczki w Polsce i zagranicą, piękne zdjęcia i dużo natury. Do tej pory mieszkałam w 6 krajach, a każda podróż nauczyła mnie wiele o innych i o sobie samej. Napisałam o tym książkę, Opowieści z końca świata. Zachęcam wszystkich czytelników do dzielenia się własnymi doświadczeniami.

ZAPRASZAM NA:

22,375FaniLubię
18ObserwującyObserwuj

[instagram-feed]