Revolut bonus

Czym jest Revolut?

Jest to karta walutowa, która zapewnia przewalutowania w czasie rzeczywistym po kursach zbliżonych do średnich NBP. Kartą można płacić na całym świecie. Osobiście testowałam w Turcji, Grecji, Czechach i wielu innych krajach. Zawsze kurs był praktycznie taki sam jak średni NBP. Kartę wykorzystywałam również do wypłat z bankomatu, które również są darmowe do osiągnięcia limitu, w tym momencie jest to 800zł miesięcznie. Po przekroczeniu 800zł doliczana jest prowizja 2%. Limit 800zł dotyczy podstawowego planu, są również inne plany które oferują wyższe limity, ale trzeba się liczyć z comiesięcznym abonamentem.

Poza wyjazdami wakacyjnymi z karty korzystam robiąc zakupy na zagranicznych portalach typu aliexpress czy ebay. Można korzystać z karty fizycznej lub w aplikacji założyć kartę wirtualną.

Jak założyć kartę Revolut za darmo i otrzymać 15 EUR,  25 PLN, 200 SEK (80zł) ?

Rejestrując się z mojego linku możesz otrzymać kartę za darmo oraz  25 zł lub inną kwotę w zależności od adresu zapisanego na koncie. Jeśli mieszkasz w Polsce otrzymasz 25 zł, jeśli np. w Niemczech otrzymasz 15 euro, a w Szwecji 200 koron (około 80 zł). Musisz podać swój adres zamieszkania, gdyż na niego przyjdzie fizyczna karta, którą będziesz musiał wykonać transakcję aby otrzymać bonus. Uwaga!

Nic nie stoi na przeszkodzie, aby po otrzymaniu karty fizycznej zmienić adres na np. Szwedzki i otrzymać 200 koron, czyli ponad 80 zł po wykonaniu pierwszej transakcji kartą. 

Po przejściu do tej strony i wpisaniu numeru telefonu dostajemy sms z linkiem do pobrania aplikacji, po instalacji doładowujemy kartę kwotą od 20zł, można doładować bezpłatnie za pomocą naszej karty debetowej lub rachunku bankowego. Uwaga! Doładowując kartą kredytową może nam zostać naliczona prowizja ze strony banku, np. Citi nalicza ok. 8% za doładowanie karty Revolut.

Po otrzymaniu karty listem aktywujemy ją w aplikacji i wykonujemy pierwszą transakcję np. w sklepie stacjonarnym. Pierwsza transakcja nie może być wykonana zbliżeniowo. Po wykonaniu pierwszej transakcji otrzymujemy bonus, nie musi się on pojawić natychmiast, czasami trzeba poczekać kilka godzin.