Z końca świata – podróżniczy podcast | Odc. 5- Jak rzucić wszystko i wyjechać na koniec świata?

książka Opowieści z końca świata

Wielu mówi o tym, że chcieliby przeprowadzić się za granicę w wymarzone miejsce i podróżować.

Jednak często brakuje im planu i wiary w to, że im się uda. Nie będę opowiadać ani o wierze, ani motywacji. Ani o tym, że wielu ludzi szuka kogoś, kto pomoże im spełnić marzenia. Dzisiaj też nie spakuję się za Ciebie. Ani nie kupię biletu.

Ten odciek będzie opowiadał o tym jak po prostu rzucić wszystko i wyjechać na koniec świata. Mam w tym już spore doświadczenie- mieszkałam i pracowałam w sześciu różnych krajach.

Podróżniczy podcast do posłuchania (nie tylko w podróży)

Podcastu Z końca świata możesz posłuchać tu:

Listen to “5. Jak rzucić wszystko i wyjechać na koniec świata?” on Spreaker.

Wersję, w formie e-booka możesz pobrać na moim blogu W poszukiwaniu końca świata lub na stronie ewelinagac.pl Znajdziesz tam więcej porad i wskazówek. E-book jest bezpłatny.

Darmowy e-book Jak rzucić wszystko i wyjechać na koniec świata?

Każdy z nas jest inny- jeden potrzebuje dużo czasu na zastanowienie, inny w moment podejmie decyzję, kupi bilet i kolejnego dnia będzie na lotnisku. Są jednak rzeczy, o których warto pamiętać. O nich można napisać osobną książkę, dziś przytoczyłam jedynie najważniejsze z nich.

Na koniec mam dla Ciebie prośbę- jeśli wiesz, że ktoś szuka miejsca dla siebie i nie wie od czego zacząć podeślij mu nagranie to lub e-book. Jest bezpłatny i może pomoże komuś podjąć decyzję o tym, żeby zrobić coś dla siebie.

Ściskam,

Oceń ten artykuł

Ocen: Z końca świata – podróżniczy podcast | Odc. 5- Jak rzucić wszystko i wyjechać na koniec świata?

Oceń
Ocena 5/5 na podstawie 6 ocen

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here